Росіяни вбили інгуша за відмову йти на штурм: окупанти інсценували спробу самогубства і пограбували його. ВIДЕО 18+
Російські військові вбили в Україні товариша по службі з Інгушетії за відмову брати участь у штурмі.
Згідно з інформацією, убитого звали Рашид Дударов, і він був родом із села Кантишеве. Перед убивством Дударова, росіяни його катували струмом. Крім того, згодом у нього вкрали гроші із банківської картки, передає Цензор.НЕТ.
Командування РФ намагається видати розправу над військовим за самогубство.
Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!
хороший кацап - дохлий кацап!
від цього буде тільки ВСІМ легше....
P.S.
цей інгуш хотів отримати "сертифікат на житло"...він його і отримав від раZZії: 2 Х 1 м, 2 метри глибиною....