11098 відвідувачів онлайн

Бійці 42-ї ОМБр дронами знищують автомобільну техніку окупантів на території Білгородської області РФ. ВIДЕО

Пілоти підрозділу "Перун" 42-ї окремої механізованої бригади ЗСУ знищують автомобільну техніку окупантів в районі населеного пункту Муром на території Білгородської області РФ.

Відповідне відео опублікував телеграм-канал Бутусов плюс, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+8
КАзали хлопці з фронту - кацапи почали мінять правила маркування техніки: з капотів та тентів машин і з верхньої проекції іншої техніки пощезали знаки "Z" "V" та інші Знаки ці малювалися для своєї авіації - щоб не переплутать та не прийнять за ворожу Але зараз картина помінялася і ці знаки стали хорошим орієнтиром для наших дронів!
показати весь коментар
21.06.2024 19:52 Відповісти
+5
Такое себе. Пора уже дронами по моцкве за ****** и его пособниками гоняться
показати весь коментар
21.06.2024 19:41 Відповісти
+2
У другому випадку, цікаво, мабуть вислідили. Автівка на вигляд звичайна ??
показати весь коментар
21.06.2024 19:43 Відповісти

Завантаження...