Бійці 38 ОБрМП дроном-камікадзе знищили будівлю, де переховувався окупант. ВIДЕО
Воїни 38-ої окремої бригади морської піхоти знищили будівлю, де переховувався окупант.
Як інформує Цензор.НЕТ, відповідне відео опубліковане у телеграм-каналі Оперативний ЗСУ.