Рашисти повністю демонтували табір в окупованому Маріуполі, знищили всі дерева. ВIДЕО
У тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники повністю демонтували дитячий табір на Лівобережжі міста.
Про це повідомила пресслужба міськради, інформує Цензор.НЕТ.
"Російські загарбники демонтували все, що було у колишньому дитячому таборі відпочинку "Орльонок" на Лівобережжі міста. Вони знищили не лише будівлі, але й всі дерева. Відео опублікували у місцевих пабліках", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що в районі бульвару Меотида, де розташовано табір, майже не залишилося дерев через війну і тотальні знесення будинків.
"Жителі передбачають, що можлива нова іпотечна новобудова. Також є інформація, що там може з'явитися табір для біженців з Бєлгородської області", - додали у мерії.