11708 відвідувачів онлайн

Окупант фільмує місце прильоту українського боєприпасу: "Пацаны чай пили. Хаймарс прилетел - всех разорвало". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує місце удару РСЗВ "HIMARS" та розповідає про результати успішної атаки українських воїнів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, за словами окупанта було ліквідовано групу його поплічників, знищено автомобіль та бронемашину.

Топ коментарі
+42
Пив би вдома,був би цілий
показати весь коментар
12.07.2024 10:39 Відповісти
+30
Каца ВСЕ бреше :

- по-перше, не чай, а бояру
--по-друге, не пацани, а черви
показати весь коментар
12.07.2024 10:42 Відповісти
+27
Приперлися "чайку папіть" а тут "хлапок" ї всім пдц. Бо нех.й, в "сваіх ******" чайок сьорбайте.
показати весь коментар
12.07.2024 10:44 Відповісти

Завантаження...