Зеленський у День української державності: Україна не підкориться злу, яке проливає кров заради свого хворого самоствердження. ВIДЕО
Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем української Державності.
Про це він повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.
"Ми боремося проти страшного ворога, якого не назвеш людиною і який безкінечно далекий від справжнього християнства. Його сутність – це руїни. Смерть, яку він несе і яку ми повинні здолати", - зазначив президент.
За словами глави держави, "Україна не може погодитися на менше, ніж жити. На менше, ніж зберегти себе. На менше, ніж залишитися людьми".
Україна не підкориться злу, яке проливає кров заради свого хворого самоствердження. Яке зневажає правду і людську, і Божу та знецінює всіх, окрім себе. Росія саме на цьому будує свою державність. Але ми з вами інші. Ми з вами вже відмежовані нашим духом від цього ворога", - наголосив Зеленський.
"І ми повинні перемогти це зло, і Україна це зробить. Тут завжди буде Україна. Наша історія. Наші люди. Наша держава. Я вітаю вас із Днем Української Державності! І дякую всім, хто з Україною!" - резюмував президент України.
Сидітимеш разом з твоїми проклятими дЄрьмаками і шоблою. Ти і твої ефективні манагери стануть анальними друзями паханів на зоні.
- Та нічого складного - просто у нього між ногами стирчить "віртуальний кулак українського народу", який затис йому яйця і він змушений говорить ці патріотичні речі!