7948 відвідувачів онлайн

Російська 200 ОМСБр під час наступу в районі Часового Яру втратила 8 МТЛБ і 80 штурмовиків, - полонений окупант. ВIДЕО

Іванов Денис родом з Мурманської області, з російського міста Кіровськ. Окупант був в окремому штурмовому загоні механіком-водієм.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, під час наступу в районі Часового Яру росіянин та ще двоє з групи мали встановити та увімкнути РЕБ, щоб забезпечити захист штуромовго загону від українських дронів.

Але це не допомогло і майже весь загін було ліквідовно. Під час наступу ворожа бригада втратила 8 МТЛБ і приблизно 80 штурмовиків.

Окупант розповів, як потрапив до рук наших бійців: "Група розбіглася, а мені пощастило - потрапив у полон".

Топ коментарі
+3
Бридко слухати... А мєхвод, ****, знову втік....
показати весь коментар
15.07.2024 23:02 Відповісти
+2
Як кажуть на болотах: Глаз узкий - значить русский.
показати весь коментар
15.07.2024 22:44 Відповісти
+2
Справа в тому що івАнов,пєтров,сідоров-це чий. Тобто це крєпостной Івана, Петра,Сидора. Ось і все А мантра "Русь нєрушімая" ніщо інше як багаторічні маніпуляції брехня та приниження України з боку улуса золотої орди з центром в москвабаді.
показати весь коментар
15.07.2024 22:53 Відповісти

Завантаження...