Російська 200 ОМСБр під час наступу в районі Часового Яру втратила 8 МТЛБ і 80 штурмовиків, - полонений окупант. ВIДЕО
Іванов Денис родом з Мурманської області, з російського міста Кіровськ. Окупант був в окремому штурмовому загоні механіком-водієм.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, під час наступу в районі Часового Яру росіянин та ще двоє з групи мали встановити та увімкнути РЕБ, щоб забезпечити захист штуромовго загону від українських дронів.
Але це не допомогло і майже весь загін було ліквідовно. Під час наступу ворожа бригада втратила 8 МТЛБ і приблизно 80 штурмовиків.
Окупант розповів, як потрапив до рук наших бійців: "Група розбіглася, а мені пощастило - потрапив у полон".
Топ коментарі
+3 Владислав Сварчевський
показати весь коментар
15.07.2024 23:02 Відповісти Посилання +2 Антип61
показати весь коментар
15.07.2024 22:44 Відповісти Посилання +2 Gary Grant
показати весь коментар
15.07.2024 22:53 Відповісти Посилання