7436 відвідувачів онлайн

Уцілілі окупанти рачкують подалі від підбитої бронемашини після атаки українських воїнів. ВIДЕО

Бійці 72-ї ОМБр імені Чорних запорожців знищили ворожу БМП, екіпаж на швидкості намагався подолати небезпечну ділянку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної атаки українських воїнів опублікований у соцмережах. На записі видно, що після успішної атаки, уцілілі окупанти намагаються рачкувати подалі від бронемашини. Однак далеко відповзти до моменту вибуху БМП вони не встигли.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+13
Озвучка на п'ять балів!
Утілізуйте їх побільше,
та повертайтеся з перемогою!
показати весь коментар
17.07.2024 12:01 Відповісти
+11
Озвучка ,це просто емоціїй вихід 🤣...👍
показати весь коментар
17.07.2024 12:01 Відповісти
+3
Озвучка супер,під музику не те
показати весь коментар
17.07.2024 12:05 Відповісти

Завантаження...