10122 відвідувача онлайн

Бійці бригади "Лють" Нацполіції знищують окупанта у стрілецькому бою. ВIДЕО

Українські воїни ліквідували окупанта у стрілецькому бою на торецькому напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментом бою опублікований у соцмережах.

"Бійці батальйону "Тавр" бригади Національної поліції "Лють", стрілецькою зброєю мінусують вражину. Торецький напрямок", - йдеться у коментарі до відео.

Завантаження...