4882 відвідувача онлайн

Окупанти оглядають спалену САУ, яку атакував рій українських дронів: "Бл#дь! Девять сбросов! Все по башне! Все оторвало, нах#й!". ВIДЕО

Рій українських дронів-бомбардувальників знищив ворожу САУ "Мста-С".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис, на якому окупанти фільмують результат бойової роботи українських операторів дронів.

"Російська 152-мм самохідна артилерійська установка МСТА-С знищена груповим ударом українських дронів-бомбардувальників. САУ обладнана мангалом, захист був встановлений серйозний. Однак оператори дронів діяли скоординовано - САУ атакували допоки вона повністю не згоріла. Один із боєприпасів не спрацював і його показує російський артилерист - це тандемна кумулятивна граната ПГ-7ВР. Груповий удар дронів дозволив знищити захисний мангал і точно вразити саму бойову машину. Так виглядає найкраща та найдешевша контрбатарейна боротьба", - пише у коментарі автор публікації.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+27
Слава ЗСУ!
показати весь коментар
19.07.2024 14:09 Відповісти
+20
Гарна робота! Ще б по цим оркам чимось влупити б осколково-фугасним...
показати весь коментар
19.07.2024 14:15 Відповісти
+19
ЕСТЕТИКА СПАЛЕНОЇ МСТА С ВРАЖАЄ.
ОРКІ НЕ РОЗУМІЮТЬ ПРЕКРАСНОГО.
показати весь коментар
19.07.2024 14:20 Відповісти

Завантаження...