Українські захисники відбили ворожий штурм та знищили дві БМП окупантів. ВIДЕО
Бійці підрозділу "Злюки бобри" 46-ої окремої аеромобільної бригади знищили дві ворожі БМП, які якраз їхали штурмувати українські позиції.
Під час штурму наша артилерія зупинила ворожу техніку, а дронарі її добили, інформує Цензор.НЕТ.