8157 відвідувачів онлайн

Українські захисники відбили ворожий штурм та знищили дві БМП окупантів. ВIДЕО

Бійці підрозділу "Злюки бобри" 46-ої окремої аеромобільної бригади знищили дві ворожі БМП, які якраз їхали штурмувати українські позиції.

Під час штурму наша артилерія зупинила ворожу техніку, а дронарі її добили, інформує Цензор.НЕТ.

Завантаження...