Воїни 47 ОМБр на танку "Abrams" знищують окупантів на Покровському напрямку. ВIДЕО
Танкісти 47 окремої механізованої бригади на M1A1SA "Abrams" знищують російських загарбників на Покровському напрямку на Донеччині.
Про це інформує Цензор.НЕТ, роботу наших воїнів зафільмували бійці батальйону безпілотних систем. До слова, - матеріал архівний.
Топ коментарі
+26 vuiko dobrui
показати весь коментар
06.08.2024 10:23 Відповісти Посилання +15 vuiko dobrui
показати весь коментар
06.08.2024 10:19 Відповісти Посилання +10 Михайло Иляш
показати весь коментар
06.08.2024 10:09 Відповісти Посилання