6465 відвідувачів онлайн

Воїни 47 ОМБр на танку "Abrams" знищують окупантів на Покровському напрямку. ВIДЕО

Танкісти 47 окремої механізованої бригади на M1A1SA "Abrams" знищують російських загарбників на Покровському напрямку на Донеччині.

Про це інформує Цензор.НЕТ, роботу наших воїнів зафільмували бійці батальйону безпілотних систем. До слова, - матеріал архівний.

Топ коментарі
+26
то це Байден винен що замість нормального українського Президента 73% прокацапського, совкового лайна проголосували за цього зе-піскограя, н*ркомана, запроданця, колоборанта і тупо агента фсб ???

показати весь коментар
06.08.2024 10:23 Відповісти
+15
кого вибирати ??? зе-зельц не має жодного стосунку до українців та української нації - внук нквдиста, окупанта України !!! те ж саме можна сказати про кравкучка, кучму, вітю ялинковича - комуняка, червоний директор - холуй кацапів-окупантів, дибільний завгар і зек з єнаківської підворотні !!! те ж саме і у ВР - 90% депутатів не етнічні українці !!! українців або вбивають, як це трапиласчя з В'ячесловом Чорноволом, Іриною Фаріон, або садять в тюрму за надуманими збинуваченнями ...
показати весь коментар
06.08.2024 10:19 Відповісти
+10
Будь-який танк це залізна коробка. Будь-який танк це про масовість. Якби нас дали 2000 танків - було б діло, але дареному коню в зуби не дивляться, а ми за 30+ років навчились лише залізати в борги, красти і вибирати найгірших серед нації на керівні посади
показати весь коментар
06.08.2024 10:09 Відповісти

Завантаження...