7951 посетитель онлайн

Воины 47 ОМБр на танке "Abrams" уничтожают оккупантов на Покровском направлении. ВИДЕО

Танкисты 47 отдельной механизированной бригады на M1A1SA "Abrams" уничтожают российских захватчиков на Покровском направлении в Донецкой области.

Об этом информирует Цензор.НЕТ, работу наших воинов сняли бойцы батальона беспилотных систем. К слову, - материал архивный.

Топ комментарии
+26
то це Байден винен що замість нормального українського Президента 73% прокацапського, совкового лайна проголосували за цього зе-піскограя, н*ркомана, запроданця, колоборанта і тупо агента фсб ???

показать весь комментарий
06.08.2024 10:23 Ответить
+15
кого вибирати ??? зе-зельц не має жодного стосунку до українців та української нації - внук нквдиста, окупанта України !!! те ж саме можна сказати про кравкучка, кучму, вітю ялинковича - комуняка, червоний директор - холуй кацапів-окупантів, дибільний завгар і зек з єнаківської підворотні !!! те ж саме і у ВР - 90% депутатів не етнічні українці !!! українців або вбивають, як це трапиласчя з В'ячесловом Чорноволом, Іриною Фаріон, або садять в тюрму за надуманими збинуваченнями ...
показать весь комментарий
06.08.2024 10:19 Ответить
+10
Будь-який танк це залізна коробка. Будь-який танк це про масовість. Якби нас дали 2000 танків - було б діло, але дареному коню в зуби не дивляться, а ми за 30+ років навчились лише залізати в борги, красти і вибирати найгірших серед нації на керівні посади
показать весь комментарий
06.08.2024 10:09 Ответить

Загрузка...