8939 відвідувачів онлайн

Українські військові записали звернення з міста Суджі Курської області. ВIДЕО

Ввечері 9 серпня у мережі з'явилося відео, де українські військові заявили, що місто Суджа Курської області перебуває під їх контролем. За словами бійців ситуація у місті спокійна.

Бійці 99-го механізованого батальйону 61-ї окремої степової бригади Збройних сил України стверджують, що перебувають біля будівлі філії російського "Газпрому", передає Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+30
https://t.me/Ukraine_365News/83778 @ Військова колона була спалена в ніч проти 9 серпня в населеному пункті Жовтневе, що під Рильськом Курська область на пітьмі, удари завдавалися реактивними системами залпового вогню HIMARS. Було продемонстровано приголомшливу точність - ракети лягли чітко по трасі, де знаходилися військові вантажівки.
Деякі машини змогли втекти, коли почалися удари. Проте більшість колони було спалено. Щонайменше 14 "Уралів" та "КамАЗів" з піхотою були розбиті. "Цілий батальйон знищений... Це один із найкривавіших і наймасовіших ударів за всю війну", - зазначив одиз з антипутінських російський військовий аналітиків. Відомо, що у колоні перебували військові 2-ї мотострілецької бригади ЗС рф."
показати весь коментар
09.08.2024 20:22 Відповісти
+22
показати весь коментар
09.08.2024 21:01 Відповісти
+18
наші герої, ось хто має керувати державою.
показати весь коментар
09.08.2024 20:17 Відповісти

Завантаження...