Українські військові записали звернення з міста Суджі Курської області. ВIДЕО
Ввечері 9 серпня у мережі з'явилося відео, де українські військові заявили, що місто Суджа Курської області перебуває під їх контролем. За словами бійців ситуація у місті спокійна.
Бійці 99-го механізованого батальйону 61-ї окремої степової бригади Збройних сил України стверджують, що перебувають біля будівлі філії російського "Газпрому", передає Цензор.НЕТ.
Деякі машини змогли втекти, коли почалися удари. Проте більшість колони було спалено. Щонайменше 14 "Уралів" та "КамАЗів" з піхотою були розбиті. "Цілий батальйон знищений... Це один із найкривавіших і наймасовіших ударів за всю війну", - зазначив одиз з антипутінських російський військовий аналітиків. Відомо, що у колоні перебували військові 2-ї мотострілецької бригади ЗС рф."