10481 відвідувач онлайн

Наші бійці взяли у полон ще трьох кадирівців у Курській області. ВIДЕО

У Курській області бойовики кадирівського батальйону "Ахмат" не встигли втекти та потрапили у полон до наших бійців.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі можна нарахувати щонайменше трьох полонених.

Топ коментарі
+40
Хачу пиридать привет мой дэвушка.
показати весь коментар
17.08.2024 17:07 Відповісти
+34
показати весь коментар
17.08.2024 17:20 Відповісти
+29
..оці тварини і здатні відрізати голови! Воно все життя було затюкане... затрахане... а тут у руки дали автомат... і тварина почуяла смак влади. Особливо над полоненими. Тварина добре розуміє, що він може зробити з полоненим будь що... І у нього у макітрі одне...він влада... Він може робити все що завгодно. Це сміття на Землі... Але дуже багато горя це сміття і приносить.
показати весь коментар
17.08.2024 17:37 Відповісти

Завантаження...