5693 відвідувача онлайн
12 879 39

Над Гомелем у Білорусі збивали "шахеди", - Беларускі Гаюн. ВIДЕО

У ніч на 5 вересня у місті Гомель (Білорусь) пролунали вибухи. Місцеві заявляють про роботу сил ППО по російських "шахедах".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише моніторинговий канал "Беларускі Гаюн".

"Два звуки вибуху чули у Гомельському районі о 01:34 та 01:36. За попередніми даними, люди чують та бачать антидронну роботу у білоруському небі", – зазначили у Telegram-каналі.

Про вибухи пишуть і місцеві жителі Гомеля. За припущеннями деяких із них, вибухи були над південною околицею міста. 

Топ коментарі
+21
було би добре, якби хоч один впав на лукашенківську курку, яка несе йому золоті яйця - на ГХЗ.
показати весь коментар
05.09.2024 06:44 Відповісти
+16
Але бульбофюрер вважає,що йому загрожує лише Україна і Польща...
Хоча все він прекрасно розуміє,просто викручується.
показати весь коментар
05.09.2024 06:56 Відповісти
+13
с Ненацка
показати весь коментар
05.09.2024 08:25 Відповісти

Завантаження...