11273 відвідувача онлайн

Покинутий командирами окупант конає у полі на Харківщині від тривалої кровотечі. ВIДЕО

Воїни підрозділу "Гострі картузи" окремого загону спеціального призначення "Омега" Національної гвардії України зафільмували довгу і нестерпну смерть окупанта у полі на Харківщині.

Відповідне відео опубліковано у телеграм-каналі підрозділу, інформує Цензор.НЕТ.

"Він залишив все - сім'ю, рідний дім, дітей, батьківський край...все для того щоб зазирнути в обличчя смерті десь в харківському полі і безславно згинути від тривалої кровотечі,покинутому всіма друзями та командирами. Тепер буде годувати диких звірів допоки лиси не розтягнуть останні кістки по своїм норам", - додали у публікації.

Топ коментарі
+38
Вован,а де ти людину побачив!
показати весь коментар
21.09.2024 10:16 Відповісти
+36
З людиною - не має. А з нелюдом, який зі зброєю пішов в чужу країну вбивати, на полі бою - має. Міг підняти руки, кинути зброю і здатися. Міг перестріляти своїх командирів і дезертирувати. Але воно вирішило воювати, вбивати українців в Україні. Тож все ок, все закономірно.
показати весь коментар
21.09.2024 10:18 Відповісти
+35
мухи знають свою справу.
цей відосик, набагато краще, ніж від золкіна, з вгодованими розслабленими підарами.
показати весь коментар
21.09.2024 10:07 Відповісти

Завантаження...