Українські бійці перемогли у дуелі на БМП-2 та затрофеїли ворожу бронемашину. ВIДЕО
Українські воїни стали переможцями у дуелі двох БМП-2 на полі бою і затрофеїли ворожу бронемашину.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментами бою опублікований у соцмережах.