10551 відвідувач онлайн

Іноземний найманець про ставлення російського командування: "Зі мною було багато індусів, з нами поводилися як з тваринами". ВIДЕО

Гіміре Крішна Бахадур - найманець армії РФ з Непалу. Він потрапив у полон у районі Бахмута. Два роки працював охоронцем у Дубаї, після чого вирішив підписати контракт із Міноборони Росії, щоб погасити борги.

Каже, що після того, як потрапив на фронт, зрозумів як тут небезпечно, але назад дороги не було. Розповідає, що зустрів багато індусів.

"Зі мною було багато індусів, до нас ставилися як до тварин", - повідомив полонений.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, фрагмент бойової роботи українських воїнів опублікований у телеграм-каналі Бутусов Плюс.

Топ коментарі
+33
Бо ви і є тварини які прийшли убивати Українців. Намасти собі гівно на крекер і здохни разом з кацапами і індуснятиною з якою прийшов на нашу землю
показати весь коментар
02.10.2024 23:20 Відповісти
+17
Досить цих публікацій, вони самі свою шию в ярмо засунули за гроші. Йшли убивати ,а зараз я повинна ці соплі читати.
показати весь коментар
02.10.2024 23:26 Відповісти
+13
Ви ,навіть,гірше тварин.Людиноподібна фуйня
показати весь коментар
02.10.2024 23:21 Відповісти

Завантаження...