Нацгвардійці з ПТРК "Стугна" атакували малу штурмову групу окупантів на Лимансько-Куп’янському напрямку. ВIДЕО
Українська "Стугна-П" розправилася із ворожою піхотою. Бійці протитанкових ракетних комплексів бригади оперативного призначення Національної Гвардії "Рубіж" влучним пострілом рознесли малу штурмову групу окупантів на Лимансько-Куп'янському напрямку. Після влучення — двоє окупантів "200" та 1 - "300".
Відповідне відео опублікував телеграм-канал Бутусов Плюс, інформує Цензор.НЕТ.
дорого, звісно - 10 тис. у.є. за кацапську тушку
але ж у ЗЄлічки ручонки не стоять налагодити виробництво мінометів
Максимум - двоє, бо один досить прудко для 300-го тікає.