"Птахи Мадяра" знищили дороговартісний російський комплекс РЕБ "Борисоглебск-2". ВIДЕО
Воїни 414-го окремого полку "Птахи Мадяра" знищили дороговартісний російський комплекс радіоелектронної боротьби "Борисоглебск-2" на Покровському напрямку.
Як видно на опублікованому відео, техніку окупантів українські захисники закидали скидами боєприпасів з дрона, передає Цензор.НЕТ.
Що відомо про РЕБ "Борисоглебск-2"?
Перші вісім комплексів були поставлені російській армії у 2013 році, а у 2014-15 роках було поставлено ще 14.
До "Борисоглебска-2" включений пункт управління Р-300КМВ та окремі машини з різним радіоелектронним обладнанням. Серед іншого, є засоби радіотехнічної розвідки, котрі потрібні для виявлення радіосигналів та видачі даних про них.
Топ коментарі
+9 володимир омельянов
показати весь коментар
17.11.2024 10:05 Відповісти Посилання +5 Дмитрий Питалов #420485
показати весь коментар
17.11.2024 10:12 Відповісти Посилання +5 Дмитрий Питалов #420485
показати весь коментар
17.11.2024 10:22 Відповісти Посилання