8125 відвідувачів онлайн

"Птахи Мадяра" знищили дороговартісний російський комплекс РЕБ "Борисоглебск-2". ВIДЕО

Воїни 414-го окремого полку "Птахи Мадяра" знищили дороговартісний російський комплекс радіоелектронної боротьби "Борисоглебск-2" на Покровському напрямку. 

Як видно на опублікованому відео, техніку окупантів українські захисники закидали скидами боєприпасів з дрона, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо про РЕБ "Борисоглебск-2"?

Перші вісім комплексів були поставлені російській армії у 2013 році, а у 2014-15 роках було поставлено ще 14.

До "Борисоглебска-2" включений пункт управління Р-300КМВ та окремі машини з різним радіоелектронним обладнанням. Серед іншого, є засоби радіотехнічної розвідки, котрі потрібні для виявлення радіосигналів та видачі даних про них.

Топ коментарі
+9
Дуже класна робота ,Слава ЗСУ ! смерть рашиським окупантам і терористу путіну.
показати весь коментар
17.11.2024 10:05 Відповісти
+5
Та шо там Стерненко! От ти херой! Скільки батальйонів кацапів язиком завалив?
показати весь коментар
17.11.2024 10:12 Відповісти
+5
Кацапе, не ний, бо в шмарклях потонеш! Та ладно, ний
показати весь коментар
17.11.2024 10:22 Відповісти

Завантаження...