11049 відвідувачів онлайн

Російські солдати перед "м’ясним штурмом" вечеряють кашею з каски загиблого товариша. ВIДЕО

Реалії "другої армії світу": російські військові їдять кашу, використовуючи як посуд каску загиблого побратима. Вечеряли окупанти якраз перед "м'ясним штурмом".

Один із солдатів, коментуючи цю ситуацію, цинічно зауважив: "Вот нах#й каска з нашого брата двухсотого. Не пахнет?".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Бутусов Плюс.

Топ коментарі
+21
Животные, пилять. Корейцы собак едят, а орки "побратимов".
показати весь коментар
27.11.2024 23:21 Відповісти
+17
Якась абсолютно безмежна дичина, добірний концентрат пекла і «русского мира», який мріє перетворити в таку нудотну і жалюгідну клоаку весь цивілізований світ......
показати весь коментар
28.11.2024 00:02 Відповісти
+15
Кончені кацапські виродки 😡
показати весь коментар
27.11.2024 23:31 Відповісти

Завантаження...