Російські солдати перед "м’ясним штурмом" вечеряють кашею з каски загиблого товариша. ВIДЕО
Реалії "другої армії світу": російські військові їдять кашу, використовуючи як посуд каску загиблого побратима. Вечеряли окупанти якраз перед "м'ясним штурмом".
Один із солдатів, коментуючи цю ситуацію, цинічно зауважив: "Вот нах#й каска з нашого брата двухсотого. Не пахнет?".
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Бутусов Плюс.
Топ коментарі
+21 pacerhard melina
показати весь коментар
27.11.2024 23:21 Відповісти Посилання +17 NELSON
показати весь коментар
28.11.2024 00:02 Відповісти Посилання +15 Amber
показати весь коментар
27.11.2024 23:31 Відповісти Посилання