10593 відвідувача онлайн

Російський командир лупцює свого підлеглого за дезертирство: "Я тебя сейчас обнулю здесь, узкоглазый!". ВIДЕО

Російський командир відлупцював свого підлеглого солдата. На одному із оприлюднених відео видно, як військовий вдається до жорстких "виховних методів" щодо солдата, представника корінних малочисельних народів Росії.

Командир звинувачує солдата в дезертирстві, застосовуючи етнічні образи та погрози фізичної розправи, зокрема вигукуючи: "Я тебя сейчас обнулю здесь, узкоглазый!".

Відповідне відео оприлюдили у телеграм-каналі Бутусов Плюс, інформує Цензор.НЕТ.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+25
Якщо панове ждуни з ухилянтами вважають що "братушкі" будуть до них та їхніх родичів ставитись краще, то вони помиляються.
показати весь коментар
27.11.2024 21:44 Відповісти
+19
Вони всі жертви насилля, починаючи з народження. Вони перетворились на затраханих путінським режимом тварин. Тому тварини йдуть вбивати, тому що вихід лише один - здохнути, але щоб комусь, хто живе вільно, нагадити. Того командира трахає вище командування. І це трахання вони відтворюють по вертикалі. Не мають права на існування. Крапка.
показати весь коментар
27.11.2024 21:49 Відповісти
+11
нам його пожаліти?
показати весь коментар
27.11.2024 21:42 Відповісти

Завантаження...