13004 відвідувача онлайн

Бійці 810 бригади ВМФ РФ, опинившись у полоні, просять своїх співгромадян не йти на війну в Україну. ВIДЕО

У Курській області російські морські піхотинці з 810-ї окремої бригади ВМФ РФ вирішили "відсвяткувати" День морської піхоти в незвичайний спосіб — у полоні в українських сил оборони. Під час проведення бойових дій групу російських загарбників вдалося взяти в полон. Українські захисники демонструють гуманність і повагу до міжнародних норм навіть у ставленні до тих, хто прийшов з війною на нашу землю.

Про це повідомили у телеграм-каналі Оперативний ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+5
Для обміну взяли цю бидлоту 😕
показати весь коментар
27.11.2024 23:42 Відповісти
+3
наші захопили, значить наша, значить Україна.
показати весь коментар
27.11.2024 22:45 Відповісти
+3
Где мы , там победа! - орали и прыгали на плацу. Допрыгалась эта пьянь и рвань российская. Медузу им в глотку всем.
показати весь коментар
28.11.2024 06:41 Відповісти

Завантаження...