10563 відвідувача онлайн

"Пішов воювати з метою покращення особистого життя": російський морпіх здався в полон у Курській області. ВIДЕО

У Курській області українські військові взяли в полон чергового російського окупанта, - Шеслера Романа, морпіха 810-ої бригади морської піхоти РФ. Полонений зізнався, що підписав контракт з метою покращення особистого життя. Після 10 днів підготовки його відправили на фронт, де командування залишило його без їжі та води.

Після провального штурму, у якому він брав участь, Шеслер потрапив у полон. Тепер він сподівається потрапити до обмінного фонду, зазначивши, що воював лише заради грошей, повідомляє Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+15
показати весь коментар
07.12.2024 13:23 Відповісти
+11
Шлєпер! - піде на обмін і знову прибіжить по бабло
показати весь коментар
07.12.2024 13:00 Відповісти
+6
Чого його не знищили?
показати весь коментар
07.12.2024 13:03 Відповісти

Завантаження...