"Пішов воювати з метою покращення особистого життя": російський морпіх здався в полон у Курській області. ВIДЕО
У Курській області українські військові взяли в полон чергового російського окупанта, - Шеслера Романа, морпіха 810-ої бригади морської піхоти РФ. Полонений зізнався, що підписав контракт з метою покращення особистого життя. Після 10 днів підготовки його відправили на фронт, де командування залишило його без їжі та води.
Після провального штурму, у якому він брав участь, Шеслер потрапив у полон. Тепер він сподівається потрапити до обмінного фонду, зазначивши, що воював лише заради грошей, повідомляє Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+15 ⎛⎝Sl@vcheg⎠⎞
показати весь коментар
07.12.2024 13:23 Відповісти Посилання +11 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
07.12.2024 13:00 Відповісти Посилання +6 Oleg Zaporogec
показати весь коментар
07.12.2024 13:03 Відповісти Посилання