Окупанти не встигли загасити танк і відбулась детонація боєкомплекту. ВIДЕО
На Харківщині російські військові намагалися загасити свій танк, проте ця спроба закінчилася катастрофою для окупантів. У якийсь момент, внаслідок пошкоджень, стався вибух боєкомплекту, що повністю знищив бойову машину, та окупантів, які були поруч.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис потужного вибуху опублікований у соцмережі. Наші бійці зафільмували вже вдень, що ворожу бронемашину рознесло на друзки після детонації.
Топ коментарі
+13 Амандрапапупа
показати весь коментар
10.12.2024 19:45 Відповісти Посилання +7 Sashko Slastyon #543422
показати весь коментар
10.12.2024 19:24 Відповісти Посилання +6 Олександр Петров #550901
показати весь коментар
10.12.2024 18:53 Відповісти Посилання