Бійці 3 ОШБр на Харківщині ліквідували шістьох окупантів, ще чотирьох - захопили у полон. ВIДЕО
На Харківщині бійці 2-го механізованого батальйону 3-ої окремої штурмової бригади, попри безперервні атаки російської піхоти, взяли у полон чотирьох окупантів. З цієї ж групи шістьох російських загарбників було ліквідовано.
Полонені розповіли, що їх обдурив російський військкомат і навіть зізналися, що слідкували за бригадою у соцмережі.
Відповідне відео опубліковано у телеграм-каналі бригади, інформує Цензор.НЕТ.