Російські військові потерпають від нестачі питної води та набирають її із калюжі: "Так от и выживаем нах#й". ВIДЕО
Російські військовослужбовці скаржаться на серйозний дефіцит питної води. Окупанти поширили відео, на якому вони змушені пити воду прямо з калюж через відсутність належного забезпечення. Це вкотре свідчить про низький рівень логістики та забезпечення в армії РФ.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідний відеозапис опублікований у телеграм-каналі Бутусов Плюс.
Топ коментарі
+27 Леонід #587957
показати весь коментар
05.01.2025 12:03 Відповісти Посилання +16 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
05.01.2025 12:05 Відповісти Посилання +15 Віктор Кравчук
показати весь коментар
05.01.2025 12:08 Відповісти Посилання