6680 відвідувачів онлайн

Російські військові потерпають від нестачі питної води та набирають її із калюжі: "Так от и выживаем нах#й". ВIДЕО

Російські військовослужбовці скаржаться на серйозний дефіцит питної води. Окупанти поширили відео, на якому вони змушені пити воду прямо з калюж через відсутність належного забезпечення. Це вкотре свідчить про низький рівень логістики та забезпечення в армії РФ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідний відеозапис опублікований у телеграм-каналі Бутусов Плюс.

Топ коментарі
+27
Щоб ви скоріше всі поздихали нах#й.
показати весь коментар
05.01.2025 12:03 Відповісти
+16
То це вони на Курахове Торецьк Покровськ пруть шоб водички попити?
показати весь коментар
05.01.2025 12:05 Відповісти
+15
Для чого виживаєте? Щоб стати м'ясом для Путлера? Ідіоти нелякані...
показати весь коментар
05.01.2025 12:08 Відповісти

Завантаження...