8694 відвідувача онлайн
18 114 66

Москалькова заявила, що українські військові "ділились останнім" із жителями Курської області РФ. ВIДЕО

Російська омбудсменка Тетяна Москалькова під час звернення до депутатів держдуми РФ заявила, що українські військовослужбовці віддавали останнє для жителів Курської області, яка зараз під контролем ЗСУ. 

Про це пишуть росЗМІ, передає Цензор.НЕТ.

Вона розповіла про випадки, коли українські військові ділилися їжею з мешканцями Курської області та рятували їх від небезпеки. 

За її словами "українські солдати різні".

"Працювали з хлопцями, які повернулися з полону, повертаючи жителів Курщини. Їх українські військові вивезли до Сум, а з Сум через Білорусь — Росію. Вони розповідали різні історії. Вони розповідали й про те, як українські військовослужбовці приносили їм їжу і ділилися останнім. Українці різні",  заявила російська омбудсменка.

Також Москалькова розповіла, що українські військові нібито рятували жителів Курщини від "найманців", з якими ЗСУ начебто прийшли, додавши, що "у них немає нічого святого".

Вона наголосила, що не варто "втрачати людяність" і бачити в Україні лише "імперію зла".

Топ коментарі
+53
починається шняга про мишебратьєв. і через кілька років малороси знову будуть лобизатись з кацапами. А винними у всьому будуть Госдеп, Порошенко і біндеровци
показати весь коментар
31.01.2025 19:34 Відповісти
+41
Готують почву для перемовин, зрозуміло що з позиції старшого брата,православіє,одін на рот,та інша фігня.
Триста років працює схема.
показати весь коментар
31.01.2025 20:31 Відповісти
+35
Нахрен ця советься пропаганда?
показати весь коментар
31.01.2025 19:32 Відповісти

Завантаження...