9562 відвідувача онлайн
2 091 18

Зеленський провів засідання РНБО: Буде кілька жорстких пакетів санкцій. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ради нацбезпеки та оборони України.

Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"Програми підтримки наших людей – громадян України та українських бізнесів, питання щодо нашої фінансової стійкості. Важливі доповіді щодо фінансової чистоти в країні. Нещодавно відбулися заміни керівників податкової служби та фінмоніторингу, і вже є перші результати. Результати по тіньових фінансових схемах, які нарешті зупинені.

І це стосується і олігархів, і посадовців, і депутатів, і тих, хто використовує різні фонди, щоб фактично приховувати кошти. Мільярди гривень. Відповідні матеріали – у правоохоронних органів. Розслідування мають бути обʼєктивними – не зважаючи на те, хто порушує закон", - йдеться в повідомленні.

За словами Зеленського, на засіданні було ухвалено рішення щодо санкцій.

"Списки – незабаром. Буде кілька жорстких пакетів. Робимо все необхідне для підтримки наших людей, стабільності та захисту нашої держави", - підсумував він.

Топ коментарі
+6
показати весь коментар
05.02.2025 11:48 Відповісти
+5
Будуть жорсткі санкції проти опозиції.
показати весь коментар
05.02.2025 12:24 Відповісти
+4
це, як оте опудало на городі.
щось там дзеленчить, але нікого не лякає. тільки дратує.

показати весь коментар
05.02.2025 11:48 Відповісти

Завантаження...