12052 відвідувача онлайн

Нацгвардійці бригади "Рубіж" відбили піхотний штурм у зоні своєї відповідальності. ВIДЕО

Українські воїни із бригади НГУ "Рубіж" відбили атаку російських штурмовиків у зоні відповідальності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментами бою опублікований у соцмережах.

"Бійці 4 бату "Сила свободи" 4 БрОП НГУ "Рубіж" відбили черговий штурм росіян в своїй зоні відповідальності", - заначається у коментарі.

Завантаження...