Полонений росіянин: "Цены подняли на все. Денег не хватало... Я подписал контракт. Жена сказала, что я долбо#б". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмовані фрагменти розмови із полоненим росіянином Володимиром Шайахметовим із 1232-го окремого мотострілецького полку.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, окупант розповів, що був змушений здатися у своєму першому ж бою на покровському напрямку через загрозу розстрілу своїми командирами. Він також пояснює, що контракт підписав через нестачу грошей та високу вірогідність потрапити до тюрми. Зазначає, що його дружина не підтримала такий вибір і обізвала нецензурно.
Увага! Нецензурна лексика!
Топ коментарі
+28 Деніс Войцеховський
показати весь коментар
31.03.2025 10:34 Відповісти Посилання +15 Wild MadDog
показати весь коментар
31.03.2025 10:33 Відповісти Посилання +7 ПАРАБЕЛЛУМ 777
показати весь коментар
31.03.2025 11:03 Відповісти Посилання