5093 відвідувача онлайн

Полонений росіянин: "Цены подняли на все. Денег не хватало... Я подписал контракт. Жена сказала, что я долбо#б". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмовані фрагменти розмови із полоненим росіянином Володимиром Шайахметовим із 1232-го окремого мотострілецького полку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, окупант розповів, що був змушений здатися у своєму першому ж бою на покровському напрямку через загрозу розстрілу своїми командирами. Він також пояснює, що контракт підписав через нестачу грошей та високу вірогідність потрапити до тюрми. Зазначає, що його дружина не підтримала такий вибір і обізвала нецензурно.

Увага! Нецензурна лексика!

Топ коментарі
+28
Про дружину бреше. Це якраз вона йому і сказала "єслі ти такой долбойоб по жізні, то іді на контракт".
показати весь коментар
31.03.2025 10:34 Відповісти
+15
на диво мудра у тебе жінка
показати весь коментар
31.03.2025 10:33 Відповісти
+7
Не перебільшуй , якби була мудра , то за цього дятла заміж би не виходила , а так звичайна руснява свиноматка .
показати весь коментар
31.03.2025 11:03 Відповісти

Завантаження...