10518 відвідувачів онлайн

Росіянин наступив на протипіхотну міну, перев’язав собі ногу і застрелився із автомата. ВIДЕО

Окупант на Харківщині наступив на протипіхотну міну та застрелився із автомата.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що росіянин відразу після вибуху перев'язує собі поранену ногу.

"Харківська область. Після підриву на протипіхотній міні російський військовий добиває себе пострілом у голову з автомата", - йдеться у коментарі до відео.

Топ коментарі
+23
Добре хоч люди не пострадали .
показати весь коментар
01.05.2025 11:48 Відповісти
+19
Уже наклавши турнікет виявив що відсутні ще й яйця.
показати весь коментар
01.05.2025 12:03 Відповісти
+10
Едет наркоман в автобусе. Подходит дед и говорит:.
"Moлодой человек, уступите мне место, я в 41-oм ногу потерял.".
Норкоман:"Ну ты дед и гонишь! Ездил я вчера в 41-oм, нет там твоей ноги!"

показати весь коментар
01.05.2025 12:01 Відповісти

Завантаження...