11525 відвідувачів онлайн
15 798 83

Підлітки знімали на відео чоловіка, поки той тонув у водоймі в Дніпрі: він загинув, - поліція. ВIДЕО

У Дніпрі група підлітків знімала на телефон чоловіка, який тонув у водоймі кар'єру, але допомоги йому не надала. Чоловік загинув.

Про це повідомила поліція Дніпропетровської області, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що 10 травня його тіло без ознак життя виявили місцеві мешканці та повідомили до поліції.

Після цього, у соцмережах поліція виявила відео, де ймовірно підлітки знімали чоловіка на відео перед його загибеллю, втім жодної допомоги не надали.

За цим фактом вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 136 Кримінального кодексу України — ненадання допомоги людині, яка перебуває в небезпечному для життя стані.

Топ коментарі
+37
вы ещё уточните кто погибшего в воду сбросил, что бы видосик снять. Самое мощное оружие кЕтая тик-ток, оружие массового оглупения, особенно среди детей, воспитание которых родители передали смартфону
показати весь коментар
12.05.2025 16:09 Відповісти
+22
Одні пневматом на камеру **********, заявляючи, що це бойова незареєстрована зброя, інші - потопаючого знімають, поки він гине.
Ті й інші після цього мають справу з поліцією.
І все - заради повийобуватись в соцмережах.
Дуже гарний матеріал для русні, щоб диверсантів робити.
показати весь коментар
12.05.2025 16:07 Відповісти
+21
може знайдеться людина, яка пояснить цим істотам, що вони скоїли й що їм з цим жити...
показати весь коментар
12.05.2025 16:08 Відповісти

Завантаження...