6473 відвідувача онлайн

Українські дрони "двохсотять" окупантів, які покинули свого пораненого поплічника. ВIДЕО

Оператори дронів батальйону "Сила Свободи" 4-ї бригади Нацгвардії "Рубіж" ліквідували трьох окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі успішної бойової роботи українських воїнів видно, що спочатку поранень зазнав один із окупантів. Його поплічники без зайвих роздумів покинули пораненого. Утім, за кілька хвилин дрони "задвохсотили" і їх.

Топ коментарі
+9
Це була гарна мирна угода з рашистами. Побільше таких угод. Донатьте на дрони бо це заспокоює нерви після перегляду новин
показати весь коментар
13.05.2025 10:32 Відповісти
+4
Класне відео . Слава ЗСУ .
показати весь коментар
13.05.2025 12:15 Відповісти
+3
Що навіть простиня не допомогла?))
показати весь коментар
13.05.2025 10:29 Відповісти

Завантаження...