Голова комітету Держдуми Картаполов погрожує Україні втратою міст: "Залишитеся без Сум, Харкова, Дніпра, Одеси". ВIДЕО
Голова комітету Держдуми з оборони Андрій Картаполов погрожує Україні втратою міст, якщо не буде мирного врегулювання. Це відбувається на тлі мирних переговорів, де росіяни продовжують заявляти про готовність нарощувати бойові дії.
За його словами, у разі відмови від "мирного врегулювання", Україна нібито залишиться без Одеси, Сум, Харкова та інших територій, повідомляє Цензор.НЕТ.
Це вже не перша погроза росіян на тлі мирних переговорів у Стамбулі. Постійний представник країни-агресорки в ООН Василь Небензя зазначав, що у Кремлі готові продовжувати та нарощувати бойові дії в Україні "стільки, скільки буде потрібно".
Топ коментарі
+49 nevs nevs
показати весь коментар
31.05.2025 12:37 Відповісти Посилання +39 Maksim Perepelitca
показати весь коментар
31.05.2025 12:42 Відповісти Посилання +22 Александр Иванов #590191
показати весь коментар
31.05.2025 12:40 Відповісти Посилання