10767 відвідувачів онлайн

Голова комітету Держдуми Картаполов погрожує Україні втратою міст: "Залишитеся без Сум, Харкова, Дніпра, Одеси". ВIДЕО

Голова комітету Держдуми з оборони Андрій Картаполов погрожує Україні втратою міст, якщо не буде мирного врегулювання. Це відбувається на тлі мирних переговорів, де росіяни продовжують заявляти про готовність нарощувати бойові дії.

За його словами, у разі відмови від "мирного врегулювання", Україна нібито залишиться без Одеси, Сум, Харкова та інших територій, повідомляє Цензор.НЕТ.

Це вже не перша погроза росіян на тлі мирних переговорів у Стамбулі. Постійний представник країни-агресорки в ООН Василь Небензя зазначав, що у Кремлі готові продовжувати та нарощувати бойові дії в Україні "стільки, скільки буде потрібно".

Топ коментарі
+49
йух тобі на кацапське рило
показати весь коментар
31.05.2025 12:37 Відповісти
+39
Це вже - істерика ..
..
показати весь коментар
31.05.2025 12:42 Відповісти
+22
Что ты вообще несешь, дегенерат старый? Вы уже год как Часовой Яр и Торецк захватить не можете! Харьков, Одессу и Днепр оно собралось уже захватывать, тупое кацапское недорозумение!
показати весь коментар
31.05.2025 12:40 Відповісти

Завантаження...