5152 відвідувача онлайн

Дев’ятикласник вистрілив в однокласника з пневматичної зброї у школі Львова, - Нацполіція. ВIДЕО

У Львові школяр приніс до навчального закладу пневматичну зброю і вистрілив у свого однокласника.

Про це повідомила поліція Львівської області, передає Цензор.НЕТ.

11 червня поліцейські під час моніторингу соцмереж виявили відео інциденту, що стався в класі однієї зі шкіл міста. У ролику видно, як неповнолітній здійснив постріл з пристрою для відстрілу металевих кульок у напрямку свого товариша. Зброю хлопець приніс із дому, вона належить його батькові.

Правоохоронці встановили школу та учасників події - трьох дев’ятикласників. Постріл був здійснений за попередньою домовленістю. Ніхто не постраждав.

Поліція проводить перевірку та визначається з правовою кваліфікацією інциденту.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
11.06.2025 15:05 Відповісти
+3
Треба було трохи нижче спини. А так.. Без користі.
показати весь коментар
11.06.2025 15:08 Відповісти
+3
а з дитячого пластмасового лука можливо в ОКО потрапити!
яка лячне життя - хоч з дому не виходь...
але ж дома є мікрохвильова, пралка, ПРАСКА та ПАЯЛЬНИК!!!
показати весь коментар
11.06.2025 15:22 Відповісти

Завантаження...