Дев’ятикласник вистрілив в однокласника з пневматичної зброї у школі Львова, - Нацполіція. ВIДЕО
У Львові школяр приніс до навчального закладу пневматичну зброю і вистрілив у свого однокласника.
Про це повідомила поліція Львівської області, передає Цензор.НЕТ.
11 червня поліцейські під час моніторингу соцмереж виявили відео інциденту, що стався в класі однієї зі шкіл міста. У ролику видно, як неповнолітній здійснив постріл з пристрою для відстрілу металевих кульок у напрямку свого товариша. Зброю хлопець приніс із дому, вона належить його батькові.
Правоохоронці встановили школу та учасників події - трьох дев’ятикласників. Постріл був здійснений за попередньою домовленістю. Ніхто не постраждав.
Поліція проводить перевірку та визначається з правовою кваліфікацією інциденту.
яка лячне життя - хоч з дому не виходь...
але ж дома є мікрохвильова, пралка, ПРАСКА та ПАЯЛЬНИК!!!