8169 відвідувачів онлайн

Серед командирів армії РФ поширена практика "мотивації" - страта власних бійців, - ГУР МО. ВIДЕО

У радіоперехопленні, здобутому українськими розвідниками, командир одного з підрозділів 155-ї окремої бригади морської піхоти тихоокеанського флоту держави-агресора наказує стратити пораненого бійця цієї ж бригади.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Головного управлінні розвідки Міноборони України.

"Пристрелите его на ..й! В морской пехоте больных нет - есть живые и есть мертвые. Других вариантов у него нету. Приказываю пристрелить, если дальше не пойдет", - наводить ГУР висловлювання російського командира.

У повідомленні розвідників зазначається, що вбивство власних бійців - поширена практика "мотивації" серед командирів армії держави-агресора. Погроза розстрілом - єдиний спосіб, за допомогою якого російські командири змушують особовий склад виконувати бойові завдання.

Як повідомлялося, 155-та бригада морської піхоти військ РФ відома вчиненням воєнних злочинів під час окупації Київської області, а також на інших напрямках фронту.

Нещодавно фахівці ГУР МО України зафіксували черговий воєнний злочин цієї бригади ― наказ на вбивство та обезголовлення українських військовополонених.

Топ коментарі
+19
Не астанавлівайтєсь!
показати весь коментар
19.07.2025 09:50 Відповісти
+18
В Афганістані було по-іншому... Там були МИ... Не забувай - до 50% командного складу (від сержанта, до генерала), були УКРАЇНЦЯМИ. Це при тому, що ми були всього 1/5 населення СРСР. А зараз нас там немає... Тобто різко зменшилася кількість ЛЮДЕЙ... І різко збільшилася кількість "БИДЛА"...
Ти правильно висловився стосовно РАБІВ... Це, дійсно "раби". Вони різні за статусом (навіть генерали можуть буть РАБАМИ про це давно писали іноземні спостерігачі).

«Этот народ имеет более наклонности к рабству, чем к свободе. Я слышал, как слуги жаловались, что господа недостаточно бьют их. Москвичи считаются хитрее и лживее чем все остальные... Если они начнут клясться и божиться, знай, что здесь скрывается обман, ибо они клянутся с целью обмануть...» - советник-камергер и начальник Австрийского государственного казначейства Сигизмунд барон Герберштейн-Нейперг-Гюттентаг, "Записки о Московитских делах", 1549 г..
"Увидев русских царедворцев при исполнении обязанностей, я тотчас поразился необычайной покорности, с какой они исполняют свою роль; они - своего рода сановные рабы /.../ в поведении всей свиты цесаревича, как господ, так и слуг, видны привычки челяди. /.../ здесь господствует бескорыстное и безотчетное раболепство /.../ смесь надменности с низостью"Цитата з книги маркіза Астольфа де Кюстіна "Росія у 1839 році" (La Russie en 1839)
А ось тобі пояснення цій війні, сказані ще в античному Римі (здається, КАтоном Старшим: "Раб ненавидить, більше всьогоЮ не свого господаря, а того раба, який зумів звільниться..."
МИ - звільнились...
Вони - НІ...
показати весь коментар
19.07.2025 10:44 Відповісти
+15
Незабаром їх баби ЩЕ НАРОЖАЮТЬ від китайців
показати весь коментар
19.07.2025 09:52 Відповісти

Завантаження...