11225 відвідувачів онлайн

Окупанти розстріляли цивільного на велосипеді у селі Торське на Донеччині. ВIДЕО безпілотника

Окупанти розстріляли чоловіка, який їхав на велосипеді вулицею села Торське на Донеччині.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, воєнний злочин окупантів зафільмував український безпілотник.

"Троє російських військових розстрілюють та добивають цивільного мешканця села Торське, який їхав на велосипеді. За кілька хвилин всі троє були знищені FPV-дронами і артилерією. Військовий злочин росіян зафіксували бійці 63-ї окремої механізованої бригади, і одразу помстилися їм", - зазначається у коментарі до відео.

Топ коментарі
+17
Справедлива розплата!
Без всякої тяганини зі свідками, доказами, судами.
показати весь коментар
22.07.2025 13:28 Відповісти
+15
Це найлегша смерть для цих істот! Шкода цивільного
показати весь коментар
22.07.2025 13:29 Відповісти
+11
Так им ***** и надо.
показати весь коментар
22.07.2025 13:28 Відповісти

Завантаження...