11290 відвідувачів онлайн

Група цивільних напала на автобус ТЦК, що прямував у навчальний центр на Полтавщині: деякі мобілізовані втекли, - облвійськкомат. ВIДЕО

25 липня близько 20-ї години вечора на Полтавщині група людей у цивільному перекрила дорогу транспортному засобу, в якому до навчального центру прямували мобілізовані чоловіки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Полтавського обласного ТЦК та СП.

Як зазначається, у результаті силових дій з боку цивільних осіб авто зазнало ушкоджень, деякі мобілізовані зникли у невідомому напрямку.

"За фактом перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України з боку цивільних громадян направлено подання до СБУ. Стосовно мобілізованих військовослужбовців, які здійснили СЗЧ, повідомлено ДБР", - наголошують у ТЦК.

Також там додали, що перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України (ЗСУ) є кримінальним злочином, що карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років. А якщо це призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків, - на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

"Також наголошуємо, що після мобілізації (видачі наказу начальника ТЦК та СП про призов під час мобілізації) цивільний громадянин юридично стає військовослужбовцем. У разі залишення ним транспортного засобу на шляху до навчального центру або безпосередньо навчального центру під час навчання - до нього застосовуються санкції як до військовослужбовця - стаття 407 ККУ (самовільне залишення військової частини або місця служби) - від 5 до 10 років позбавлення волі. Якщо ж він ухиляється від військової служби шляхом самокалічення, симуляції хвороби, підроблення документів чи іншого обману – він підпадає під санкцію статті 409 ККУ - від 5 до 10 років позбавлення волі", - резюмують у ТЦК.

Топ коментарі
+72
Підори. Хай нас вже всіх повбивають скоріше - через півроку на Полтавщині орки будуть насильно мобілізовувати тих усіх "мамкиних черешенок". І їм "група цивільних" вже дорогу не перекриє, бо розстріляють нахрєн.
показати весь коментар
26.07.2025 12:46 Відповісти
+54
навіть приблизно не розумію - от як????
Не згадуємо вже за АТО, згадуємо починаючи з 24.02.2022.
Якісь істоти з сусіднього оркостану на повному сер'йозі вирішили вбити моїх дітей, мою жінку, мене і відібрати все, чим я жив.
Та ну нахрєн!!!
Звичайно, в цей же день взяв до рук зброю.
3,5 роки на війні.
Просто не уявляю, як може бути інакше.
А от може.
Я не розумію, і ніколи не зрозумію мотивації містечкових тутешніх агресивних ухилянтів.
Я не розумію жінок, що виправдовують своїх чоловіків - ухилянтів.
Це поза межами мого особистого сприйняття.
показати весь коментар
26.07.2025 12:51 Відповісти
+37
Вчора сидів з дружиною на лавці в парку, а на сусідній сиділи двоє дебелих мужиків років по 40, пили пиво баночне і дуже жваво обговорювали ТЦКівців, на тему на що вони мають право, а на що ні. Говорю, хлопці, ви не те обговорюєте. Вам треба жінок та дітей зараз боронити, а не цю тему обговорювати. Бо прийде кацап, то не матимете права і рота відкрити. Вони кажуть, сиди діду і не пиНди, а то зараз як дам по голові! Кажу, ну да... Перед дідом ти герой, а захистити свою сім'ю боїшся... От такі у нас ''захисники'' є.
показати весь коментар
26.07.2025 13:10 Відповісти

Завантаження...