7951 відвідувач онлайн

Рашисти страчують полонених воїнів ЗСУ: "Если будут сдаваться — обнулять", - перехоплення ГУР. АУДIО

Російські окупанти продовжують віддавати цинічні накази про страту українських військовополонених на фронті. 

Аудіоперехоплення оприлюднила пресслужба ГУР МО, інформує Цензор.НЕТ.

У черговому перехопленні українських розвідників командир окупаційної армії на Новопавлівському напрямку віддає злочинний наказ убивати українських військовослужбовців, які потрапили в полон.

"Це — черговий доказ системної політики заохочення воєнних злочинів, яку провадить командування московитської армії", - зазначили у розвідці.

Топ коментарі
+16
А ми утримуємо...годуємо...лікуємо..
показати весь коментар
01.08.2025 18:23 Відповісти
+11
Українці, а особливо рускоязичні, не розуміють, що вони мають справу з сараною.
Кацапи - колективісти. Стадо. Зграя сарани.
показати весь коментар
01.08.2025 18:26 Відповісти
+6
Це андрофаги і цим все сказано!!!
показати весь коментар
01.08.2025 18:27 Відповісти

Завантаження...