10294 відвідувача онлайн

П’ятьох "кадирівців" та ворожий комплекс РЕБ знищено у Мелітополі, - ГУР. ВIДЕО

Проведено чергову успішну операцію ГУР МО України та руху опору. Сьогодні, 2 серпня, на околицях тимчасово окупованого Мелітополя вибухнув мікроавтобус з бійцями окупаційного підрозділу "Ахмат" всередині.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ГУР Міноборони.

Як зазначається, внаслідок детонації всі п’ятеро пасажирів ліквідовані.

Також вибухом поранено двох загарбників, які перебували в сусідньому авто, та знищено мобільний комплекс РЕБ.

Топ коментарі
+17
Пусть с кадыровскими дегенератами теперь Аллах разбирается.... но девственниц им точно не видать, самих джины будут шпилить...
показати весь коментар
02.08.2025 15:03 Відповісти
+15
такими навіть демони погребують.
Їх будуть шпилити лише дикі свині у пеклі.
Відступники навіть від віри прадідів.
показати весь коментар
02.08.2025 15:20 Відповісти
+6
Уже кирдирівці, хороші кирдирівці.
показати весь коментар
02.08.2025 15:20 Відповісти

Завантаження...