Наші воїни атакували пункт управління БпЛА з окупантами, знешкодили точки вильоту дронів на Харківщині. ВIДЕО
На Харківщині прикордонники "Фенікса" знищили пункт управління БпЛА з особовим складом противника, знешкодили кілька точок вильоту ворожих дронів та завдали ударів по логістиці росіян.
Відповідне відео опублікували у телеграм-каналі Держприкордонслужби, інформує Цензор.НЕТ.