9389 відвідувачів онлайн

Росіянин обурений атакою українського БПЛА по військовій частині на Краснодарщині: "Них#я себе! #бать! Горит нах#й! Г#ндоны, сука!". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому мешканець Слов'янська-на-Кубані фільмує та коментує пожежу в тамтешній військовій частині після прильоту українського безпілотника.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, судячи зі слів росіянина, він здивований та обурений діями українських воїнів.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+23
Ну і чомусь він правду каже. "Гарят гандони")))
показати весь коментар
07.08.2025 10:06 Відповісти
+15
опудало дурне, "гандони" це ви - лапотні мавпи, лізете всюди де вас ніхто не чекає.
показати весь коментар
07.08.2025 10:26 Відповісти
+5
Як добре він говорить російською мовою! цікаво, за скільки років він зміг її вивчити?...
показати весь коментар
07.08.2025 10:17 Відповісти

Завантаження...