7822 відвідувача онлайн

Окупанти не розминулися на ґрунтовці та потрапили в ДТП: "Я, бл#дь, ехал, еб#ный насос". ВIДЕО

На Донеччині російські військові на мотоциклах не змогли розминутися на вузькій ґрунтовій дорозі, що призвело до ДТП. Один із мотоциклів злетів у кювет, після чого між окупантами почалася гучна перепалка.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео інциденту активно поширюється в соцмережах.  "Ты что не видешь куда едешь, е#аный в рот? Куда ты на#уй свернул? Я, бл#дь, ехал, е#аный насос?" - кричить один із російських військових, з’ясовуючи, хто мав пріоритет на дорозі.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+9
не обов'язково професор. Може звичайний філолог з Підєрбурга.
показати весь коментар
10.09.2025 01:31 Відповісти
+6
якась фігня, а не ДТП - жодного дохлого кацапа!
показати весь коментар
10.09.2025 01:35 Відповісти
+5
Ніхто не здох, фігня.
показати весь коментар
10.09.2025 00:25 Відповісти

Завантаження...