Окупанти не розминулися на ґрунтовці та потрапили в ДТП: "Я, бл#дь, ехал, еб#ный насос". ВIДЕО
На Донеччині російські військові на мотоциклах не змогли розминутися на вузькій ґрунтовій дорозі, що призвело до ДТП. Один із мотоциклів злетів у кювет, після чого між окупантами почалася гучна перепалка.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео інциденту активно поширюється в соцмережах. "Ты что не видешь куда едешь, е#аный в рот? Куда ты на#уй свернул? Я, бл#дь, ехал, е#аный насос?" - кричить один із російських військових, з’ясовуючи, хто мав пріоритет на дорозі.
Увага! Ненормативна лексика!
Топ коментарі
+9 Urs
показати весь коментар
10.09.2025 01:31 Відповісти Посилання +6 Volodymyr Kobylianskyi #574325
показати весь коментар
10.09.2025 01:35 Відповісти Посилання +5 Oleksii Pilevych #582021
показати весь коментар
10.09.2025 00:25 Відповісти Посилання