10726 відвідувачів онлайн
25 569 61

Рогозін скаржиться на "изувера и маньяка" Мадяра: "Три-четыре дрона терзают одного солдатика нашего". ВIДЕО

Ексглава "Роскосмосу" Дмитро Рогозін поскаржився на "жорстокість" командувача Сил безпілотних систем Роберта Мадяра Бровді, який "находит все новые и новые решения" для ліквідації окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, через це у своєму інтерв'ю Рогозін назвав Бровді "изувером и маньяком".

Також читайте: Поранення в Рогозіна важче, ніж вважали раніше, - зрадник Царьов

Топ коментарі
+59
Соромлюся запитати, - А солдатік хоч в трусіках був? -
показати весь коментар
25.09.2025 12:27 Відповісти
+44
Групен дрон на кацапа. А нехрен було пертись за унітазами.
показати весь коментар
25.09.2025 12:26 Відповісти
+37
як дупа? зажила?
ну то швидше відправляй ***** на марс/венеру, поки його Мадяр не угандошив
показати весь коментар
25.09.2025 12:26 Відповісти

Завантаження...