11803 відвідувача онлайн

Російські окупанти п’ють воду з калюжі: "Свині на водопої". ВIДЕО

У мережі оприлюднено відео, на якому російські окупанти п’ють воду з брудної калюжі в лісі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, як четверо військових РФ навколішки сьорбають воду просто з землі.

Один із загарбників коментує: "П'ємо, як можемо, а там розберемося".

Українські користувачі соцмереж написали під відео: "Російські свині на водопої."

Топ коментарі
+22
Сказали, що такої смачної води, як у нас, вони на Кацапії ні в одному болоті не пили.
показати весь коментар
18.10.2025 17:14 Відповісти
+19
Я брёл наугад по весенним протокам. И родина щедро поила меня; Берёзовым соком, берёзовым соком…
Така кінцева доля ******, після толстоєвскага і балєту!!
показати весь коментар
18.10.2025 17:06 Відповісти
+18
Козли
показати весь коментар
18.10.2025 17:01 Відповісти

Завантаження...