Російські окупанти п’ють воду з калюжі: "Свині на водопої". ВIДЕО
У мережі оприлюднено відео, на якому російські окупанти п’ють воду з брудної калюжі в лісі.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, як четверо військових РФ навколішки сьорбають воду просто з землі.
Один із загарбників коментує: "П'ємо, як можемо, а там розберемося".
Українські користувачі соцмереж написали під відео: "Російські свині на водопої."
Така кінцева доля ******, після толстоєвскага і балєту!!