8421 відвідувач онлайн

Хотів здатися в полон: окупанта ліквідували свої ж. ВIДЕО

Угруповання військ "Південь" оприлюднило кадри, як армія РФ ліквідовує свого військового під час здачі в полон Збройним Силам України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на кадрах зафіксовано, як загарбник із піднятими руками прямує в бік позицій Збройних Сил України. В цей момент по ньому прилітає російський безпілотник.

"Фінал логічний і закономірний: уклав контракт із дияволом - помреш або від українців, або від своїх", - іронічно коментують бійці під відео.

Топ коментарі
+19
Чим більше москалів здохне, тим кращий буде світ
показати весь коментар
20.10.2025 21:40 Відповісти
+15
Знайшовся один розумний, та й того вбили.
І така негативна селекція триває у московії сотні років. Так і народився новий вид недолюдини: гомо московіус
показати весь коментар
20.10.2025 22:06 Відповісти
+6
Це міг бути 1 виміняний з російських катівень українець
показати весь коментар
20.10.2025 22:07 Відповісти

Завантаження...