6867 відвідувачів онлайн

Російський танк, оснащений системами антидронового захисту "йоршик" та "сарай", горить на узбіччі. ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмований підбита бронемашина укутана димом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор публікації стверджує, що це підбитий російський танк на східному напрямку. На записі видно, що танк обладнаний комбінованим антидроновим захистом із елементами типу "йоршик" і "сарай".

Топ коментарі
+3
Якщо б ще написали скільки снарядів пішло, щоб спалити це диво техніки, можливо тоді б і не сміялись з сарая та йоршика, а таким же методом удосконалювали нашу (західну) техніку.
показати весь коментар
04.11.2025 15:22 Відповісти
+3
Це вже якась баба-йошка...
показати весь коментар
04.11.2025 15:23 Відповісти
+2
"Песков"
показати весь коментар
04.11.2025 16:37 Відповісти

Завантаження...