9909 відвідувачів онлайн

Українські воїни знищили групу росіян у ближньому бою в Серебрянському лісі. ВIДЕО 18+

У мережі опубліковане відео, на якому уцілілий окупант фільмує результат ближнього бою у Серебрянському лісі. На кадрах - четверо знищених російських військових, ліквідованих українськими воїнами.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, судячи із обстановки, українці підійшли до позицій противника раптово та відкрили вогонь упритул. Окупанти не встигли чинити спротив - усі були знищені на місці.

"Росіяни показали групу своїх солдат, знищених українцями у ближньому бою у Серебрянському лісі. Очевидно, українці підійшли до ворога раптово, і розстріляли впритул. Четверо росіян не встигли вчинити спротив і були знищені на місці", - йдеться у коментарі до запису.

Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!

Топ коментарі
+19
Крсівоє,щоб вони всі повиздихали.Наших хлопців бережи Боже!
показати весь коментар
10.11.2025 13:25 Відповісти
+15
Дохлий расиянин - хароший расиянин.
Удмурти з чувашами та інща блювотина людства з ьавром "россиянин" своїх родичив, синів, батьків тощо, впізнали?
показати весь коментар
10.11.2025 13:26 Відповісти
+8
Зараз у цьму лісі багато маслят та желтушек.
показати весь коментар
10.11.2025 13:26 Відповісти

Завантаження...